Money.pl partnerem www.wroclaw.pl

Najważniejsze informacje gospodarcze prosto od największego biznesowego medium internetowego w Polsce


Portal www.wroclaw.pl zawarł porozumienie z money.pl, największym biznesowym medium internetowym w Polsce. Dzięki współpracy, na portalu www.wroclaw.pl każdego dnia będą publikowane i komentowane najważniejsze wydarzenia gospodarcze z kraju i ze świata, które będą miały wpływ na życie większości wrocławian.

To porozumienie jest pewnego sensu symboliczne. Dziennikarze wrocławskiego money.pl, najczęściej cytowanego portalu biznesowego w Polsce i jednego z najbardziej wiarygodnych, za najważniejsze w swojej pracy uznają rzetelność i profesjonalizm. Tym cechom również i my jesteśmy wierni każdego dnia w redakcji www.wroclaw.pl.

Dzięki współpracy otrzymaliśmy bezprecedensową szansę skorzystania z zasobów największego biznesowego portalu w Polsce. Wrocławski serwis Money.pl jest skierowany zarówno do inwestorów, zawodowo zajmujących się giełdą, prezesów spółek giełdowych, instytucji finansowych, czy dużych przedsiębiorstw jak i do tych, którzy po prostu interesują się gospodarką Polski i świata.

W kategorii biznes-finanse-prawo grupa Money.pl niezmiennie plasuje się w ścisłej czołówce i jest najchętniej odwiedzanym biznesowym medium internetowym.

Zachęcam do czytania działu „biznes i nieruchomości” na portalu www.wroclaw.pl, który będzie tworzony wspólnie z dziennikarzami money.pl

Maciej Nowaczyk
Zastępca Redaktora Naczelnego
www.wroclaw.pl

Zgłoś uwagę