Moico Enjoy Movies w Nowych Horyzontach

Wyobraźcie sobie filmy tak żenujące, że z rozpaczy zaczynacie się na nich śmiać. Amerykanie dowiedli nie tylko, że tworzą kino o największym światowym zasięgu i najbardziej kasowe produkcje, ale i te wzbudzające politowanie. W Kinie Nowe Horyzonty do 25 maja obejrzymy kilka tytułów, o których milczą leksykony "the best of". Ale okazuje się, że żenujące historie też mają swoich fanów.  

  • moico enjoy movies

    Scena z "Redneck Zombie"


Lloyd Kaufmann, założyciel wytwórni filmów Troma Entertainment zapytał kiedyś, po co wydawać dwadzieścia milionów na jeden film, skoro za te pieniądze można stworzyć sto innych. Jego, skądinąd, logiczna konkluzja zaowocowała stworzeniem wytwórni, która wyspecjalizowała się w filmach tanich, kiepskich pod względem scenariusza i aktorsko umownych (choć zaczynały w nich karierę hollywoodzkie sławy, w tym sam Robert de Niro - gdzieś przecież trzeba było grać i z czegoś płacić czynsz), a w dodatku pozbawionych często dobrego smaku.

Moico Enjoy Movies: Najlepsze najgorsze filmy świata

Moico Enjoy Movies: Najlepsze najgorsze filmy świata

Horror / Sci fi / Sensacyjny / Inne / Tylko dla dorosłych / ESK
Termin od 4 maja 2016 do 25 maja 2016

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Co oferują nam producenci Troma Entertainment? Filmy o przedziwnych tytułach "Surfujący naziści muszą umrzeć" (o grupie neonazistowskich surferów pod wodzą Adolfa - o skojarzenie z kanclerzem III Rzeszy nietrudno), albo "Redneck Zombies" (radioaktywne odpady posłużą jako materiał do przyrządzenia bimbru, który podtruje niewygodnych gości pewnej rodziny) i wreszcie "Class of Nuke'em High" o wpływie elektrowni jądrowej na dziwne i krwiożercze zachowanie uczniów szkoły średniej.

Festiwal Moico Enjoy Movies potrwa do 25 maja.

Zgłoś uwagę