„N” jak „Niespodzianka” w Mleczarni

Instytut Filmów Dźwiękoszczelnych (czyli muzyka improwizowana + kino nieme) pokaże dziki performens, mariaż sztuk i niebywałą ucztę dla następujących części ciała: oko i ucho lewe, oko i ucho prawe, jak również serce i mózg (jeżeli znajdują się na wyposażeniu).


Na białym czworokącie pojawią się postaci z innego wymiaru, wiekowi reprezentanci epoki kina niemego. Jednak będzie to tylko pretekst do tego, aby na scenie zmaterializowali się przedstawiciele Instytutu. Używając instrumentów, którymi potrafią posługiwać się całkiem nieźle, dokonają spontanicznej, dźwiękowej ilustracji prezentowanych ruchomych obrazów. Instytut improwizuje w składzie: Andrzej Strzemżalski (głos, instrumenty klawiszowe, elektronika, obój), Rafał Łuc (akordeon), Grzegorz Piasecki (bas, kontrabas), Wojciech Buliński (instrumenty perkusyjne), gość specjalny – Magda Pasierska.

Sponsorem ich występu jest literka „N” jak „Niespodzianka!”, bo o tym, jaki film publiczność obejrzy w Mleczarni (ul. Włodkowica 5), wszyscy dowiedzą się w dniu wydarzenia  19 października (niedziela) o godz. 19.00.

Bilety do nabycia w hostelu Mleczarnia – w przedsprzedaży 10 zł, w dniu występu 15 zł.

mw/mat. prasowe

Zgłoś uwagę