Mistrz sprawdzi wrocławskie Pantery

Futbol amerykański wraca do Wrocławia i to od razu w wielkim stylu. Po raz pierwszy do Stolicy Dolnego Śląska przyjedzie tak znana i utytułowana drużyna, która zaledwie trzy lata temu sięgnęła po Puchar Europy. Spotkanie jest jednocześnie ostatnim etapem przygotowań Panthers Wrocław do sezonu Topligi, który rozpocznie się już w kwietniu.

  • fot:archiwum


Z powodu trwającej przebudowy Stadionu Olimpijskiego tegoroczne mecze Topligi Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego we Wrocławiu zostaną rozegrane na Stadionie Oławka przy ul. Na Niskich Łąkach 8. Nie inaczej będzie w przypadku sobotniego spotkania – Zdajemy sobie sprawę, że musimy jeszcze rok poczekać na swój stadion domowy, ale niezależnie od miejsca szykujemy się na gorącą atmosferę. Jednocześnie prosimy kibiców o wyrozumiałość, ponieważ Stadion Oławka szykowany jest na kwiecień i w czasie sobotniego spotkania konieczne jest ograniczenie liczby miejsc – wyjaśnia Jakub Głogowski.

Z powodu trwającej przebudowy Stadionu Olimpijskiego tegoroczne mecze Topligi Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego we Wrocławiu zostaną rozegrane na Stadionie Oławka przy ul. Na Niskich Łąkach 8. Nie inaczej będzie w przypadku sobotniego spotkania – Zdajemy sobie sprawę, że musimy jeszcze rok poczekać na swój stadion domowy, ale niezależnie od miejsca szykujemy się na gorącą atmosferę. Jednocześnie prosimy kibiców o wyrozumiałość, ponieważ Stadion Oławka szykowany jest na kwiecień i w czasie sobotniego spotkania konieczne jest ograniczenie liczby miejsc – wyjaśnia Jakub Głogowski. Z tego powodu klub mógł udostępnić tylko 400 biletów, które w cenie 10 i 15 zł kupować można na stronie internetowej: http://pantherswroclaw.com/sklep/index.php?k19%2Cbilety-sezon-2016,bilety-sezon-2016. Ograniczona jest jednak tylko liczba biletów. Atmosfera samego meczu będzie już pełnym wstępem do emocji, które czekają na kibiców w sezonie: Wild Cats Cheerleaders, profesjonalny komentarz, muzyka i maskotka Miaurycy to tylko kilka najważniejszych z wielu atrakcji, jakie czekają na fanów tego dnia. Za darmo natomiast na spotkanie wejdą członkowie klubu kibica, którzy już wykupili swoje karty. Szczegóły dotyczące Klubu #PanthersNation znajdziemy na stronie internetowej http://panthe.rs/klubkibica. Pod tym adresem poznamy wszystkie szczegóły pakietów oraz listę partnerów.  

Starcie z Mistrzem Szwajcarii będzie też pierwszym meczem rozegranym na nowej murawie Stadionu Oławka i pierwszym spotkanie, na które zaproszeni zostaną kibice. Mecz będzie świetnym wstępem do sezonu. Nie zabraknie występów Wild Cats Cheerleaders, Miaurycego, a o komentarz zadba najbardziej doświadczony spiker futbolowy Dawid Biały. – Śmiało możemy powiedzieć, że to będzie dla nas małe otwarcie sezonu i rozgrzewka dla kibiców przed meczem z Seahawks Gdynia, który otworzymy sezon regularny we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że niezależnie od pogody nasi kibice licznie stawią się na stadionu. Atmosfera na pewno będzie gorąca – zapowiada Jakub Głogowski. Bilety w cenie 10 i 15 zł w sprzedaży już niebawem. Liczba biletów ograniczona. 

Panthers Wrocław zmierzy się z Calanda Broncos

Panthers Wrocław zmierzy się z Calanda Broncos

TWG 2017 / Wydarzenia sportowe / Zawody / Dla wszystkich / W plenerze
Termin 19 marca 2016 15:00

Miejsce Stadion Oława na Niskich Łąkach

Zobacz
Zgłoś uwagę