Mission: Impossible. Rogue Nation [ZAKOŃCZONY]

Na ekranach króluje piąta część przygód agenta Ethana Hunta i jego ekipy. Z tej okazji Wroclaw.pl i Multikino zorganizowało dla Was konkurs. Do wygrania były gadżety z filmu.

  • Zestaw składa się z futerału na tablet, pamięci USB i pojemnika na wodę

  • Zestaw składa się z futerału na tablet, pamięci USB i pojemnika na wodę

  • Zestaw składa się z futerału na tablet, pamięci USB i pojemnika na wodę


Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt, stawiając czoła najbardziej nieprawdopodobnej misji, z jaką przyszło mu się zmierzyć. Mission: Impossible. Rogue Nation. W piątej części „Mission: Impossible” ponownie zobaczymy Jeremy’ego Rennera jako Williama Brandta, Simona Pegga, który wcieli się w postać Benjiego i Vinga Rhamesa w roli Luthera Stickella. W filmie wystąpiła również szwedzka aktorka Rebecca Ferguson (znana z „Herculesa”), wcielająca się w niejednoznaczną postać agentki Ilsy Faust, pracującej dla Syndykatu. Na ekranie zobaczymy także trzykrotnego laureata Złotego Globu – Aleca Baldwina (w roli szefa CIA – Alana Hunleya).

Konkurs!

Do zgarnięcia był zestaw składający się z pamięci USB, eleganckiej butelki na wodę, i etui na tablet. Wszystkie przedmioty opatrzone są oryginalnym logo filmu. Aby to zdobyć trzeba było odpowiedzieć na jedno, podchwytliwe  pytanie: Ile razy Tom Cruise zdobył Oscara – nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej? Większość z Was odpwiedziała poprawnie - Tom Cruise nigdy nie zdobył Oskara.  Wygrała osoba która jako 5 przyśle poprawną odpowiedź. O zwycięstwie poinformujemy telefonicznie. W przypadku niemożliwości skontaktowania się z laureatem, nagroda przechodzi na kolejną osobę.

Zgłoś uwagę