Pani doktor z Borowskiej II Wicemiss Polonia 2016

„Pochodzę z Wielunia, ale obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie pracuję w Szpitalu Klinicznym – jestem lekarzem w trakcie stażu. Moje plany i ambicje związane z wykształceniem i pracą w zawodzie, wiążą się w najbliższej przyszłości z dostaniem się na wymarzoną specjalizację i realizacją jej w jednym z ośrodków akademickich” – tak m.in. przedstawiała się Katarzyna Włodarek jako kandydatka do tytułu Miss Polonia 2016.

  • miss polonia 2016

    Katarzyna Włodarek, fot. www.misspolonia.com.pl


12 listopada odbył się finał konkursu Miss Polonia 2016, w którym Katarzyna Włodarek zdobyła tytuł II Wicemis Polonia, a także I miejsce w głosowaniu na Miss VitaDiet Polska 2016. Oba tytuły pani doktor odebrała podczas finałowej gali.

25-letnią uroczą blondynkę wyprzedziły w rywalizacji o koronę miss – Izabella Krzan z Olsztyna, która zdobyła tytuł Miss Polonia 2016, i Dominika Szymańska z Bydgoszczy – I Wicemiss.  

„W przyszłości chciałabym się dalej rozwijać naukowo w dziedzinie medycyny, a być może nawet kształcić młodych lekarzy – mówi jeszcze o sobie Katarzyna Włodarek. – Wolny czas najchętniej spędzam z dobrą książką czy ćwicząc rysunek, ale też aktywnie – na rowerze czy siłowni. Moją ulubioną formą aktywności jest pole dance, który nie tylko pomaga mi dbać o formę, ale też daje poczucie kobiecości i pewności siebie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Jestem też wierną fanką siatkówki. Modeling jest moją pasją, którą traktuję jako hobby. Mam także pewne doświadczenie w konkursach pięności – na szczeblach wojewódzkich (I wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2014), ogólnopolskich, jak i międzynarodowych (Konkurs Miss Model Of The World w Chinach)”.

Więcej informacji i zdjęć – tutaj.

Zgłoś uwagę