Bilety na koncert charytatywny "Milczące Lasy" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwał do poniedziałku, 10 czerwca do godz. 10.00.


Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na wyjątkowy charytatywny koncert organizowany w Imparcie przez Zoo Wrocław pt.: "Milczące Lasy". 

Na scenie utwory dotycząe ochrony przyrody zaprezentują m.in.: Kamil Bednarek. Abradab, Kasia Wilk, Anja Sei, Natalia Grosiak, Alicja Janosz, Milomailo, Natalia Lubrano, MAPA (Magda Pasierska) czy Nick Sinckler.

„Milczące Lasy” to kampania edukacyjna zainicjowana przez Europejskie Stowarzyszenie Ogrodów Zoologicznych i Akwariów, do której włączył się wrocławski ogród zoologiczny. W ramach kampanii wrocławskie zoo przeprowadziło już m.in. konkursy wiedzy i fotograficzne, odbyło się również ptakoliczenie. Teraz czas na koncert, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na ratowanie zagrożonych wyginięciem ptaków.

Koncert odbędzie się 13 czerwca (czwartek) o godzinie 19.00 w Imparcie.

Jak wygrać bilety

Aby wygrać zaproszenie należy do poniedziałku, 10 czerwca do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie: Na ratowanie ptaków z jakiego regionu świata zostanie przeznaczony dochód z koncertu "Milczące Lasy"?

Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę