Mietek Szcześniak w CK Agora

Piątek, 13 marca, może się okazać jednym z najszczęśliwszych dni w roku – na pewno dla wrocławskich fanów i wielbicieli talentu wokalnego Mieczysława Szcześniaka. Tego dnia bowiem artysta wystąpi w naszym mieście, dając recital w CK Agora.

  • Mietek Szcześniak

    fot. mat agencji


Dzięki swoim umiejętnościom wokalnym Mietek Szcześniak przez wielu uznawany jest za posiadacza najlepszego męskiego głosu w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający do serc słuchaczy. Jest wokalistą wyjątkowym i niezależnym, cieszy się szacunkiem środowiska muzycznego i publiczności. Na koncie ma wiele płyt solowych, a jego głos można też usłyszeć na nagraniach projektów innych artystów. Jego największe przeboje Dumka na dwa serca (w duecie z Edytą Górniak), Przytul mnie mocno, Zaczekam, No co ty na to?, Spoza nas, O niebo lepiej, Twoja miłość czy Kocham przyniosły mu uznanie i popularność, sprawiając także, że wokalista był wielokrotnie nagradzany na prestiżowych festiwalach.

Podczas wrocławskiego koncertu Mietek Szcześniak zaprezentuje największe przeboje, pochodzące z jego czterech ostatnich płyt: „Czarno na białym”, „Spoza nas”, „Zwykły cud” i „Signs”.

Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5A, 13 marca, piątek, godz. 20.00. Bilety: 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu), 30 zł (seniorzy) – na ticketpro.pl, w salonach Empiku i w kasie CK Agora.

Zgłoś uwagę