Miesiąc Rodziny 2015 – organizatorzy zapraszają do współpracy

Miesiąc Rodziny to kumulacja wydarzeń edukacyjnych, spotkań, warsztatów, animacji i pikników dla całych rodzin. 24 maja rusza kolejna wrocławska edycja.


Organizatorem Miesiąca Rodziny we Wrocławiu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Miasto Wrocław wraz z partnerami.

Miesiąc Rodziny to kumulacja wydarzeń edukacyjnych, spotkań, warsztatów, animacji i pikników dla całych rodzin. W tym czasie organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na temat rodziny, przedstawić mieszkańcom formy oraz możliwości jej wspierania i rozwoju, a także zaprezentować ofertę, jaką wrocławskie firmy i instytucje kierują do rodzin.

Plenerowe pikniki rodzinne na Wyspie Słodowej

  • 24 maja (niedziela) g. 13.00-19.00, Dzień Matki,
  • 31 maja (niedziela) g. 13.00-19.00, Dzień Dziecka,
  • 7 czerwca (niedziela) g. 13.00-19.00, Dzień Dziadków,
  • 21 czerwca (niedziela) g. 13.00-19.00, Dzień Ojca.

Współpraca możliwa jest w kilku obszarach:

1) Bezpośrednio podczas plenerowych pikników rodzinnych w formie własnego interaktywnego stoiska lub/oraz prowadzenia atrakcji ze sceny. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl, tel. 71 772 49 19.

2) Promocja za pośrednictwem materiałów reklamowych – możliwość umieszczenia wydarzenia prorodzinnego w wydawanym przez nas Kalendarzu Miesiąca Rodziny (5000 sztuk), więcej informacji TUTAJ.

3) Wsparcie promocyjne projektu – w zamian za udostępnienie informacji o wydarzeniach w ramach Miesiąca Rodziny na Państwa stronie internetowej oraz na Facebooku proponujemy publikację informacji o Państwa ofercie na portalu mojarodzina.wroclaw.pl oraz na Facebooku facebook.com/mojarodzinawroclaw. Materiały prasowe przeznaczone do publikacji dostarcza partner w formie: grafika + tekst.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br. pod adresem: kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl.

Zgłoś uwagę