Międzynarodowy Festiwal Organowy NON SOLA SCRIPTA [ZAKOŃCZONY]

To już ostani koncert Międzynarodowego Festiwalu Organowego NON SOLA SCRIPTA. W niedzielny wieczór, w Kościele Świętego Krzyża, będzie można usłyszeć muzyczne interpretacje w wykonaniu Romana Peruckiego, pierwszego organisty Katedry Oliwskiej i profesora gdańskiej Akademii Muzycznej. Oddamy pięć podwójnych zaproszeń na koncert 27 sierpnia.


NON SOLA SCRIPTA łączy organową klasykę z muzyką improwizowaną (także w wykonaniu wirtuozów innych instrumentów), znakomite dzieła muzyki dawnej z propozycjami współczesnymi.

W niedzielę, 27 sierpnia, ostatni z koncertów festiwalu. O godz. 19.00, w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim będzie można usłyszeć muzyczne interpretacje w wykonaniu Romana Peruckiego, pierwszego organisty Katedry Oliwskiej i profesora gdańskiej Akademii Muzycznej.

XXIV Międzynarodowy Festiwal Organowy NON SOLA SCRIPTA

XXIV Międzynarodowy Festiwal Organowy NON SOLA SCRIPTA

Koncert / Klasyczna
Termin od 2 lipca 2017 do 27 sierpnia 2017

Miejsce Kościół Świętego Krzyża – Ostrów Tumski

Zobacz

Jak grać?

Tym razem wystarczy się tylko zgłosić. W formularzu kontaktowym należny podać imię, nazwisko oaz telefon kontaktowy. Podwójne zaproszenia trafią do 5, 7, 9, 10 i 15 osoby, która się do nas zgłosi. Czekamy do piątku, 25 sierpnia, do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę