Międzynarodowy Dzień Teatru z UrbanCard Premium

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W tym dniu posiadacze aktywnego statusu Premium mogą kupić bilety do teatru w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.


Dzień Teatru ustanowiono w czerwcu 1961 roku podczas 9. światowego kongresu Międzynarodowego Instytutu Teatralnego Helsinkach. Dzień obchodów ustalono na 27 marca, w rocznicę otwarcia Teatru Narodów (Theatre of Nations) w Paryżu.

Od tego czasu Dzień Teatru jest obchodzony corocznie przez ponad sto narodowych ośrodków ITI na całym świecie.

Międzynarodowy Dzień Teatru z UrbanCard Premium 

Partnerami akcji są:

  • Teatr Muzyczny Capitol,
  • Wrocławski Teatr Lalek,
  • Wrocławski Teatr Współczesny,
  • Teatr Polski we Wrocławiu,
  • Wrocławski Teatr Pantomimy.

W dniu 27 marca 2018 roku w godzinach od 11.00 do 19.00 w kasach tych teatrów posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł kupić drugi bilet za 1 zł.

Pierwszy bilet sprzedawany będzie w cenie regularnej, drugi (tańszy) bilet będzie można nabyć w cenie 1 zł brutto. Posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł nabyć maksymalnie 2 bilety u danego partnera akcji, na spektakle odbywające się w terminie od 27 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku włącznie, z wyłączeniem premier, festiwali lub innych wydarzeń, których organizatorem nie jest teatr.

Standardowo oferowana zniżka na zakup biletów w ramach programu URBANCARD Premium nie łączy się z prowadzoną akcją.

Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem bezpłatnego programu URBANCARD Premium – złóż wniosek na stronie www.wroclaw.pl/urbancard-premium i korzystaj z przywilejów Premium!

Odwiedź również Nasz profil na Facebook’u https://www.facebook.com/UrbancardPremium/.

Zgłoś uwagę