Najpiękniejsze orchidee na wystawie we Wrocławiu [PROGRAM]

Ta wystawa nawiązuje do organizowanych przed laty w Polsce (w Łodzi i we Wrocławiu) międzynarodowych wystaw orchidei i konferencji naukowych. Ostatnia z takich wystaw odbyła się właśnie w naszym mieście w 1987 r., a konferencja w 1995 r. Teraz oba wydarzenia zaistnieją pod jednym dachem NOT-u i wszyscy są na nich mile widziani.   

  • orchidea, storczyk

    fot. organizatorzy


Udział w wystawie potwierdzili hodowcy orchidei m.in. z Niemiec, Czech, Ekwadoru, Filipin i Polski. Ponadto swoje kwiatowe okazy zaprezentują też Storczykarnia z Łańcuta, ogrody botaniczne z Łodzi i z Wrocławia, Polskie Towarzystwo Miłośników Storczyków i Karel Willinger z Czech. Wystawie towarzyszyć będzie kiermasz storczyków i akcesoriów do ich uprawy, a więc będzie można zaopatrzyć się w naprawdę piękne rośliny.

Przez dwa dni trwać będzie konferencja naukowa, zorganizowana przez Uniwersytet Wrocławski i Polskie Towarzystwo Miłośników Storczyków, gdzie będzie można usłyszeć nie tylko ciekawe prelekcje, ale i wziąć udział w warsztatach, m.in. dla początkujących hodowców, którzy chcą pielegnować storczyki we własnych domach.

Zwracamy również uwagę na niezwykły punkt wystawowego programu, czyli Wieczór Orchidei, podczas którego kwiatowym aranżacjom mają towarzyszyć dodatkowe atrakcje.

Szczegóły na temat wystawy i konferencji oraz biletów znajdziecie:

Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2018

Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2018

Konferencje / Targi
Termin od 25 maja 2018 do 27 maja 2018

Miejsce Budynek NOT

Zobacz


Zgłoś uwagę