Michał Bajor w podróży

Tradycyjnie, po nagraniu każdej kolejnej płyty Michał Bajor odbywa trasę koncertową, która zwykle trwa dwa sezony. W tym roku artysta kończy swoją kolejną koncertową i fonograficzną przygodę. Walentynkowy koncert w Imparcie będzie pożegnaniem artysty z materiałem z jego 18. krążka pt. „Moje podróże”.

  • Michał Bajor


13 autorskich tekstów napisał specjalnie dla Michała Bajora mistrz – Wojciech Młynarski, a muzykę skomponowali tak znani twórcy, jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także muzycy grający w zespole artysty: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku Michała Bajora. Podczas koncertu nie zabraknie również kilku znanych i lubianych przez publiczność piosenek z jego starszego repertuaru, jak m.in. „Ogrzej mnie”, „Błędny rycerz” czy „Moja miłość największa”.

Michał Bajor – „Moje podróże”, 14 lutego, godz. 18.00, Impart, ul. Mazowiecka 17. Bilety w cenie 60/50 zł z kartą Urbancard Premium 20% zniżki. Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00, rezerwacje@impart.art.pl

Zgłoś uwagę