Podejmij wyzwanie na Men Expert Survival Race 2016!

Ponad 5,5 tys. osób stanie do walki z przeszkodami przygotowanymi przez organizatorów wrocławskiej edycji biegu Men Expert Survival Race. Widowiskowe zmagania śmiałków będzie można podziwiać na terenie Morskiego Oka, które zamieni się tego dnia w miasteczko festiwalowe z całą masą atrakcji dla zawodników i kibiców. Można się jeszcze rejestrować – do 18 maja do godz. 23.59.  

  • bieg z przeszkodami

    fot. organizatorzy


Zobacz, jak przebiega trasa biegu

Bieg we Wrocławiu otwiera trzeci sezon cyklu wydarzeń biegowych Men Expert Survival Race, organizowanych w największych miastach w Polsce.  – Potężne zainteresowanie biegiem we Wrocławiu przerosło nasze największe oczekiwania. Edycja wrocławska z pewnością będzie należała do tych najbardziej spektakularnych w historii całego cyklu. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego i reakcji naszych fanów na przygotowane przez nas nowości – powiedział Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

W tym roku startujący w biegu zmierzą się m.in. z nowymi, emocjonującymi przeszkodami, takimi jak Maglownica czy Cube oraz ulepszonymi wersjami dotychczasowych utrudnień. Biegacze podejmą wyzwanie Men Expert Survival Race w nowych koszulkach, a ich wysiłek zostanie nagrodzony wprowadzonymi od tego roku medalami. W ramach pakietu startowego Survivalowcy otrzymają też m.in. darmowy skok na Fly Bag (czyli wielkiej poduszce do skoków ekstremalnych).

O dystansach i przeszkodach czytaj też: 

Men Expert Survival Race na Morskim Oku

Men Expert Survival Race na Morskim Oku

Wydarzenia sportowe / Zawody
Termin 22 maja 2016 08:00

Miejsce Morskie Oko kąpielisko MOSiR

Zobacz

Wrocławskich kibiców z pewnością ucieszy fakt, że od tego roku Men Expert Survival Race przyjmuje formułę całodniowego festiwalu sportowego. W specjalnie przygotowanych strefach, na których wstęp jest bezpłatny, znajdą się atrakcje zarówno dla tych, którzy chcą się odprężyć, jak i dla poszukujących adrenaliny. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych Survivalowcach, na których czekać będzie m.in. minitor przeszkód.

Kibice będą też mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów biegu. Bardzo ważnym aspektem biegu jest też jego cel charytatywny. Część pieniędzy ze sprzedaży pakietów startowych kolejny rok z rzędu zostanie przekazana na rzecz Lenki Cholewy – podopiecznej fundacji Caritas.

Uczestnicy biegu powinni pamiętać, że nie będzie możliwości zakupu biletu na bieg w dniu wydarzenia. 18 maja o 23.59 zamykana jest rejestracja

Zgłoś uwagę