Men Expert Survival Race 2015

Chcesz zostać wolontariuszem, wziąć udział w organizacji biegu i dołączyć do drużyny Survival Corps? Zgłoś się, zapisy trwają do 23 kwietnia.


Men Expert Survival Race szuka wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji wrocławskiej edycji biegu.

Tworzona jest specjalna jednostka: Survival Corps, która będzie odpowiedzialna właśnie za organizację tego sportowego wydarzenia. Wśród zadań i obowiązków wolontariuszy znajdą się: wsparcie działań promocyjnych, budowa toru przeszkód, praca w miasteczku survivalowym podczas zawodów czy aktywne dopingowanie biegaczy na trasie.

Dla wszystkich wolontariuszy przygotowano również specjalny pakiet, w skład którego wchodzić będą między innymi koszulka okolicznościowa, pakiet socjalny, szansa na bezpłatny start w biegu oraz referencje po zakończonej pracy.

Men Expert Survival Race jest ogólnopolskim wyzwaniem dla wszystkich pasjonatów mocnego treningu i nowych, sportowych emocji. Stworzony cykl biegów odbywa się na specjalnie zaprojektowanych torach z przeszkodami do pokonania. Wrocławska edycja tej imprezy odbędzie się 24 maja na terenie kompleksu Morskie Oko przy ulicy Chopina 27.

Więcej informacji o możliwości udziału w wolontariacie na stronie internetowej organizatora.

Michał Sosiński

Zgłoś uwagę