Meetspot.pl promuje aktywny tryb spędzania czasu

Meetspot.pl to portal, który powstał z myślą o osobach chcących aktywnie spędzić swój wolny czas. Trzy lata temu innowacyjnie rozpoczął działalność w Szczecinie, a od tego roku do jego bazy mogą dołączać także mieszkańcy Wrocławia.


Meetspot.pl to miejsce, które przede wszystkim służy osobom poszukującym partnera lub miejsca do uprawiania sportów drużynowych. Głównym celem działalności tego serwisu jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu wśród mieszkańców m.in. Wrocławia.

Jak to działa?

Portal zajmuje się organizacją otwartych, grupowych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, w tym m.in.: siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej czy koszykówki, ale na tym nie poprzestaje.

– Chcemy pomagać w promowaniu innych form aktywnego spędzania czasu, niekoniecznie tylko gier zespołowych na hali. W jaki sposób? Po prostu. Udostępniamy rożne wydarzenia i dajemy naszym użytkownikom możliwość bezpośredniego zapisu na te, które ich zainteresują. Staramy się tym samym stworzyć społeczność ludzi lubiących aktywność fizyczną – mówi Adam Szeszko, pomysłodawca i współtwórca portalu.

Rejestracja w serwisie jest darmowa. Płatne jest natomiast uczestnictwo w wydarzeniach, które odbywają się w halach sportowych. Cena uzależniona jest od jakości i lokalizacji obiektu. Co ciekawe, niebawem w ofercie pojawią się także darmowe wydarzenia, które przede wszystkim będą odbywały się na orlikach.

Skąd pomysł?

– Pomysł na ten portal narodził się w bardzo prosty sposób. Wielokrotnie z bratem (współtwórca portalu – przyp. red.) mieliśmy problemy z zebraniem odpowiedniej ilości osób, aby wspólnie móc zagrać w piłkę. Musieliśmy zmierzyć się nie tylko z tym problemem, ale także ze znalezieniem wolnej hali czy boiska. Wówczas pomyśleliśmy, że z takimi problemami borykają się także inni sympatycy sportu. Doszliśmy do wniosku, że warto byłoby stworzyć stronę, która pomoże nie tylko nam, ale i innym mieszkańcom miasta, chcącym uprawiać sport – dodaje Adam Szeszko.

Nowy użytkownik portalu, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu, najpierw musi się zarejestrować, następnie wybrać interesujące go wydarzenie, znaleźć odpowiednią lokalizację i termin, wpłacić wpisowe i wreszcie ze spakowaną torbą ruszyć na trening.Zgłoś uwagę