Mecz reprezentacji Polski we Wrocławiu

W środę, 14 października, reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Wrocław z Bośnią i Hercegowiną. Kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie z wysokości trybun, choć oczywiście nie wszystkie sektory będą otwarte.

  • fot. Paweł Prochowski

    fot. Paweł Prochowski


Mecz z Bośnią będzie trzecim w kolejności spotkaniem Polski w tym okienku na mecze narodowych reprezentacji. 7 października nasza kadra towarzysko zmierzy się z Finlandią w Gdańsku, następnie w niedzielę, 11 października, zagra z Włochami, również w Gdańsku, ale w ramach Ligi Narodów. Z kolei w środę, 14 października we Wrocławiu - również w meczu Ligi Narodów - biało-czerwoni zagrają z kadra Bośni i Hercegowiny. Początek spotkania o godzinie 20:45.

25 procent dostępnych miejsc

Przez długi czas nie wiadomo było, czy mecz reprezentacji we Wrocławiu kibice będą mogli zobaczyć z wysokości trybun. W ostatnich tygodniach Komitet Wykonawczy UEFA orzekł jednak, że najbliższe mecze reprezentacji narodowych mogą odbyć się z widzami na trybunach, ale w liczbie nie większej niż 30 procent dostępnych miejsc na stadionie.

W związku z wprowadzeniem od 10 października w całym kraju strefy żółtej związanej z koronawirusem, podczas imprez sportowych na trybunach będzie mogło zasiąść tylko 25 procent kibiców.

Liga Narodów: Polska vs. Bośnia i Hercegowina

Liga Narodów: Polska vs. Bośnia i Hercegowina

Wydarzenia sportowe
Termin 14 października 2020 20:45

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Oczywiście, osoby z objawami zakażenia koronawirusem nie mogą przyjeżdżać na stadion, na trybuny nie będą mogli wejść także ci, którzy w ostatnich czternastu dniach mieli pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2 w organizmie. Ponadto każda osoba, przez cały czas przebywania na stadionie, jest zobowiązana do noszenia maseczki zakrywającej nos i usta oraz zachowywania dystansu społecznego.

Czytaj też: komunikacja specjalna na stadion

Oprócz tego należy pamiętać o dezynfekcji rąk i unikania gromadzenia się i tłumów. Organizatorzy rekomendują także bezdotykowe formy płatności.

Bilety dostępne od 9 października

Bilety na to spotkanie będą dostępne w cenach 70, 90 i 120 złotych, a ich sprzedaż - wyłącznie internetowa - rozpocznie się w piątek, 9 października w serwisie Polskiego Związku Piłki Nożnej www.laczynaspilka.pl.Zgłoś uwagę