We wrześniu mecz Polska – Irlandia na Stadionie Wrocław

11 września 2018 r. na Stadionie Wrocław reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko z Irlandią. Oznacza to, że drugi raz w tym roku podopieczni Adama Nawałki zagrają we Wrocławiu.

  • Reprezentacja Polski w marcu zmierzyła się we Wrocławiu z Nigerią. Już we wrześniu kolejny mecz kadry na Stadionie Wrocław.

    Reprezentacja Polski w marcu zmierzyła się we Wrocławiu z Nigerią. Już we wrześniu kolejny mecz kadry na Stadionie Wrocław.


O tym, że kadrowicze wkrótce wrócą do stolicy Dolnego Śląska mówiło się zaraz po zakończeniu ostatniego meczu kadry na Stadionie Wrocław – przegranego 0:1 z Nigerią, 23 marca. Przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej mieli nadzieję na organizację jednego z październikowych spotkań w ramach Ligi Narodów - z Portugalią lub z Włochami. Okazało się jednak, że reprezentacja Polski do Wrocławia ponownie zawita już we wrześniu, by towarzysko zmierzyć się z reprezentacją Irlandii.

Spotkanie zaplanowane na 11 września będzie pierwszym meczem kadry po mistrzostwach świata w Rosji, które rozpoczną się w czerwcu. Następnie 15 września kadrowicze zagrają w Gdańsku z Czechami.

Zgłoś uwagę