Mecz Polska - Irlandia we Wrocławiu – są jeszcze bilety

11 września 2018 r. o godz. 20.45 na Stadionie Wrocław reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko z Irlandią. Oznacza to, że drugi raz w tym roku podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają we Wrocławiu. Są jeszcze bilety wtorkowy mecz.

 • Reprezentacja Polski w marcu zmierzyła się we Wrocławiu z Nigerią. Już we wrześniu kolejny mecz kadry na Stadionie Wrocław.

  Reprezentacja Polski w marcu zmierzyła się we Wrocławiu z Nigerią. Już we wrześniu kolejny mecz kadry na Stadionie Wrocław.


O tym, że kadrowicze wkrótce wrócą do stolicy Dolnego Śląska, mówiło się zaraz po zakończeniu ostatniego meczu kadry na Stadionie Wrocław – przegranego 0:1 z Nigerią, 23 marca. Przedstawiciele Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej mieli nadzieję na organizację jednego z październikowych spotkań w ramach Ligi Narodów – z Portugalią lub z Włochami.

Okazało się jednak, że reprezentacja Polski do Wrocławia ponownie zawita już we wrześniu, by towarzysko zmierzyć się z reprezentacją Irlandii.

Będzie drugim meczem kadry po mistrzostwach świata w Rosji. Cztery dni wcześniej, w piątek 7 września w Bolonii kadrowicze zmierzyli  się z reprezentacją Włoch w ramach Ligi Narodów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Czy tym razem biało-czerwoni wygrają? Czy Wrocław okaże się dla podopiecznych Jerzego Brzęczka szczęśliwy?

Przekonaj się we wtorek 11 września o godzinie 20.45.

Bilety

Spotkanie Polska - Irlandia będzie doskonałą okazją dla kibiców do obejrzenia nowej reprezentacji. Po nieudanym mundialu nadszedł czas na zmiany i odmłodzenie kadry. Od 28 sierpnia trwa internetowa sprzedaż wejściówek w cenie od 70 do 120 złotych. Bilety są wciąż dostępne na trybunie C (120 złotych), jak również na obu trybunach za bramkami: B i D (70 lub 90 złotych).

Sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą internetową. Nie będzie możliwości zakupu biletu na stadionie w dniu meczu.

Mecz towarzyski: Polska - Irlandia – Stadion Wrocław

Mecz towarzyski: Polska - Irlandia – Stadion Wrocław

Zawody
Termin 11 września 2018 20:45

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Zobacz też:

Jak dojechać na mecz?

 • Syncerska-Majchra,
 • Boguszowska,
 • Grabiszyńska,
 • Grabiszyńska,
 • Ślężna – Kamienna.
 • Bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów od godziny 18:45. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli posłuchać muzyki, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych. Na bilecie znajdują się dwie bramy: Królewiecka i Lotnicza. Po przejściu przez pierwszą linię kontroli należy odnaleźć zestaw kołowrotów prowadzący na właściwą trybunę (A, B, C, D, X) i sektor (np. 320) zgodnie z oznaczeniem na bilecie. W przypadku problemów ze skanowaniem biletu należy skorzystać z pomocy stewardów, a w ostateczności udać się do punktu reklamacji / przedruku biletów wewnątrz stadionu.
 • Każda osoba bez względu na wiek musi posiadać ważny bilet. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz. Organizator udostępni specjalne opaski dla dzieci z możliwością wpisania danych kontaktowych rodzica lub opiekuna. W sytuacji zagubionego dziecka, należy niezwłocznie skontaktować się z najbliższym stewardem.
 • Należy zabrać ze sobą bilet i ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, studencka).

Polski Związek Piłki Nożnej dla wszystkich kibiców przygotował również specjalny asystent Kibica na mecz Polska - IrlandiaZgłoś uwagę