„Maria Skłodowska-Curie” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3.03 do godz.10

Mamy dla was 1 podójne zaproszenie na film „Maria Skłodowska-Curie" do Dolnośląskiego Centrum Filmowego do wykorzystania od 3 do 9 marca.

Maria Skłodowska-Curie przeszła do historii jako odkrywczyni polonu i radu, pierwsza kobieta uhonorowana Noblem, a zarazem jedyna, która otrzymała tę nagrodę dwukrotnie. W filmie w reżyserii Marie Noelle oglądamy jednak bohaterkę nie tylko w laboratorium. Twórców w równym stopniu, co Maria Curie - badaczka, interesuje też Maria Curie – żona i matka. To także inspirująca opowieść o kobiecie, która dla realizacji swoich marzeń i zamierzeń musi radzić sobie w środowisku zdominowanym przez niechętnych jej mężczyzn. Doskonały portret najbardziej wpływowej kobiety swoich czasów, a zarazem jednej z najwybitniejszych w całej historii ludzkości. Doskonała rola Karoliny Gruszki. Grają również Piotr Głowacki i Daniel Olbrychski.

Aby wygrać bilety trzeba do 3.03 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kiedy Irena, córka Marii Skłodowskiej-Curie odwiedziła Wrocław?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 
Zgłoś uwagę