Maraton Wolverine w Kinach Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 2 marca do 19.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na piątkowy nocny Maraton Wolverine'a z premierą filmu LOGAN: WOLVERINE, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty i ostatni wciela się w tytułową rolę w Kinie Helios Magnolia i Bielany.  W ciągu jednej nocy będzie okazja zobaczyć Wolverine’a w trzech odsłonach, niezmiennie „najlepszego w tym co robi, chociaż nie jest to miłe” ;). Na początek WOLVERINE, a już po krótkiej przerwie X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE. Na koniec premierowo LOGAN: WOLVERINE, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera i serią X-Men.

Maraton Wolverine’a w kinach Helios

Maraton Wolverine’a w kinach Helios

Akcja / Inne
Termin od 3 marca 2017 do 3 marca 2017

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Wolverine'a w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba 2 marca do godz. 19.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób Profesor X ocalił Wolverine'a?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę