Maraton „Pitbulla” w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 stycznia do 19.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton Pitbulla do Heliosa Magnolia i Heliosa Bielany. Do zobaczenia będą trzy bezkompromisowe filmy Patryka Vegi z kultowym już „Pitbullem” na początek. Następnie premierowo, jego długo wyczekiwana kontynuacja – „Pitbull. Nowe porządki” i potem jeszcze świetne „Służby specjalne”. Na zakończenie doskonały, obsypany nagrodami film Wojciecha Smarzowskiego „Drogówka”. Będzie to nocne spotkanie z brutalnym światem prawdziwych twardzieli i taka dawka emocji, dzięki której jeszcze długo po powrocie do domu widzowie nie zasną.

Aby wygrać podwójne zaproszenie do Heliosa Magnolia i Bielany na Maraton Pitbulla trzeba do 21 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, który z aktorów zagrał rolę Despero w pierwszej części „Pitbulla”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę