Wakacyjny Maraton Horrorów w Kinach Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 22 czerwca do 16.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Wakacyjny Maraton Horrorów do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na piątek 22 czerwca (start 23.00) lub na dowolny film 2D w obydwu kinach. W pakiecie maratonu są następujące filmy:

- DZIEDZICTWO. HEREDITARY (PREMIERA!)

- THE HOLLOW CHILD (PRZEDPREMIERA!)

- THE ENDLESS (PRZEDPREMIERA!)

- ZEMSTA (PRZEDPREMIERA!)

  • DZIEDZICTWO. HEREDITARY (napisy)

Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk.

  • THE HOLLOW CHILD (napisy)  

Samantha całe życie mieszkała w różnych rodzinach zastępczych, tym razem trafia do małego miasteczka. Nigdy nie czuła, że znalazła swoje miejsce na ziemi i nie zmienia tego ani nowa rodzina adopcyjna, ani nawet wspierający ją we wszystkim chłopak. Zagubionej dziewczynie życia nie ułatwia również ciekawska siostra Olivia, która pewnego razu oddala się do lasu i tam znika. 

  • THE ENDLESS (napisy)

Dwaj bracia Justin i Aaron, którym przed laty udało się dokonać niełatwej sztuki odejścia z tajemniczej sekty, dekadę później odbierają kasetę nagraną przez ich dawną towarzyszkę Annę. Członkini kultu twierdzi, że niejasne zdarzenie, na które tak długo czekali, nastąpi już niebawem.

  • ZEMSTA (napisy)

Przystojny i zamożny Richard zabiera swoją piękną kochankę Jen na romantyczny weekend w odludnej okolicy. Ku zaskoczeniu dziewczyny w domu zjawiają się także kumple Richarda. Panowie należą do ludzi, którzy uważają, że od świata wszystko im się należy, więc gdy alkohol rozpali żądze, ich ofiarą padnie piękna Jen. Brutalnie wykorzystana, pobita i bliska śmierci dziewczyna postanawia krwawo pomścić swoje krzywdy.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Wakacyjny Maraton Horrorów lub dowolny seans w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba 22 czerwca do godz.16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto gra główną kobiecą rolę w filmie „Dziedzictwo.Hereditary”?

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę