Z rurki na okładkę – też na rurce

Była faworytką do wygranej niedawno zakończonej edycji telewizyjnego talent show. Jurorzy i publiczość w studiu wznosili okrzyki zachwytu nad jej gibkim ciałem i cudami gimnastycznych ewolucji na rurze. Niestety zaj...sta (jak fachowo określiła tancerkę artystka Chylińska) Berenika Nienadowska głównego trofeum nie zdobyła, ale rezonu nie straciła... 

  • okładka


W całej okazałości umieściła go bowiem na okładce popularnego pisma dla panów, a i na kilku stronach wewnątrz rzeczonego medium.

Podczas występów w telewizji Berenika Nienadowska oszczędzała na sceniczenej garderobie, co zrozumiałe w związku z tanecznymi ewolucjami, jakimi raczyła oczy widzów, ale w sesji dla magazynu poszła o krok dalej  tylko trochę ukrywając to, w co natura tak hojnie ją wyposażyła.  

Panowie z pewnością będą wniebowzięci, a nasza elastyczna cover girl usatysfakcjonowana rozgłosem, który nie zakończył po telewizyjnym show, oraz honorarium od wydawcy (bo zakładamy, że mimo świątecznego czasu wolontariackich i charytatywnych zrywów, wrocławianka zarobiła na wypasioną sylwestrową kreację).

No i Wrocław także zyska na tym fakcie  nikomu bowiem nie przyjdzie już teraz do głowy, że to nie jest miasto wielu walorów!

Więcej o utalentowanej Berenice.

 

Zgłoś uwagę