Gdzie polecieć na majówkę z Wrocławia? Są jeszcze tanie bilety

Dokąd się wybrać na majówkę? Podpowiadamy kilka pięknych zakątków Europy, do których dotrzemy samolotem prosto z Wrocławia. Są jeszcze bilety w dobrych cenach. Warto się jednak pospieszyć.

  • Można jeszcze znaleźć w dobrych cenach bilety na loty majówkowe z Wrocławia.


Sprawdziliśmy ceny biletów na majówkę z wylotem z Wrocławia. Jest jeszcze szansa na znalezienie lotów w dobrych cenach. Oto nasze pieć propozycji. 

Faro - bajeczne plaże

Portugalski region Algarve uchodzi za jedno z najpiękniejszych nadmorskim miejsc  na Starym Kontynencie. Bajeczne plaże okolic Faro czy zjawiskowe klify Lagos to coś, co koniecznie trzeba zobaczyć. Ale urzekających widoków jest tam o wiele więcej. Podobnie zresztą jak ośrodków, w których można uprawiać sporty wodne i knajpek, w których będziemy się sycić pysznymi owocami morza. Dotrzemy tam liniami Ryanair w każdą środę. Bilet w dwie strony kosztuje 469 zł (wylot: 24.04.2019)*.

Neapol - magnes na turystów 

Stolica włoskiej Kampanii magnetycznie przyciąga turystów – jej niezwykłemu klimatowi, niepowtarzalnym doznaniom kulinarnym (tu się robi podobno jedyną, prawdziwą pizzę na świecie) i urokowi pięknych zabytków trudno się oprzeć. Pompeje, zamek Królewski i wulkan Wezuwiusz to żelazne punkty wypoczynku w tych okolicach. Ale to ledwie początek prawdziwej, śródziemnomorskiej przygody.

Z liniami Ryanair dostaniemy się tam w każdy poniedziałek i piątek. Bilety kosztują 638 zł (wylot: 26.04.2019, powrót: 3.05.2019)*.

Podgorica - cudna kuchnia i widoki

Stolica Czarnogóry (najmłodszego państwa Europy) to doskonały punkt wypadowy do wycieczek po ciekawych, niezwykłych miejscach. Tu jednego dnia możemy podziwiać zarówno wysokie góry, jak i piękne, adriatyckie plaże. Wielkimi atutami tego małego, ale pięknego skrawka lądu europejskiego jest znakomita, śródziemnomorska kuchnia i niezwykła gościnność trudna do odnalezienia w innych zakątkach świata. Samolotem Ryanaira dotrzemy z Wrocławia do Podgoricy w każdy wtorek. Za bilet w obie strony zapłacimy 430 zł (wylot: 30.04.2019, powrót: 7.05.2019)*.

Lwów - świetny pomysł na weekend

Niezależnie od tego, czy nasi przodkowie pochodzili z tych stron, czy nie, to miasto trzeba zobaczyć! Historyczne centrum Lwowa jest wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO. Tylko tutaj zobaczymy wpływy na architekturę wszystkich nacji i religii, których przedstawiciele żyli w tych stronach: Polaków, Żydów, Rusinów, Tatarów, Niemców, Ormian, Węgrów i wielu innych. Niepowtarzalna atmosfera, liczne kawiarnie i restauracje oraz przystępne ceny to dodatkowe atuty.

Samoloty Wizz Air do Lwowa startują z Wrocławia 5 razy w tygodniu. Bilet na lot w dwie strony oznacza wydatek 378 zł (wylot: 28.04.2019, powrót: 4.05.2019)*.

Sztokholm - królewskie miasto 

To propozycja dla tych, którzy nie przepadają za upałami, ale cenią sobie piękne miejsca. Stolica Szwecji jest często nazywana Wenecją Północy, bo składa się na nią 14 wysp połączonych ponad 50 mostami. Bogactwo niezwykłych, zabytkowych budowli (np. ratusz miejski ze Złota Salą – to tam są wręczane nagrody Nobla). Będąc tam nie można pominąć niezwykłego Muzeum Vasa. To też świetny punkt wypadowy do podróżowania po całym kraju i cieszenia się tamtejszą nieskażoną naturą. Dotrzemy tam samolotem linii Wizz Air (pon. i pt.). Na bilet w dwie strony wydamy 338zł (wylot: 29.04.2019, powrót: 6.05.2019)*. 

*Ceny z bagażem podręcznym aktualne na dzień 15 kwietnia 2019.

 Zgłoś uwagę