MAJAton – Wrocław tańczy dla Mai

Dziesięcioletnia Maja walczy ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga – możesz pomóc jej i wziąć udział w Zumbie Majaton. Aby dołączyć, należy wysłać maila na adres zumbaMAJAton@gmail.com


ZUMBA MAJAton to impreza charytatywna, która odbędzie się 25 kwietnia na terenie wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego - dochód zostanie przekazany na leczenie 10-letniej Mai Suchanek, Dolnoślązaczki chorej na nowotwór kości. Maja walczy ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga, który dotyka głównie dzieci - szansa zachorowania na ten typ nowotworu to trzy na milion. Obecnie ma za sobą m.in. kilka serii chemioterapii, liczne zabiegi chirurgiczne, pobranie komórek do autoprzeszczepu, a przed nią dalsze długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie.

3 godziny muzyki, profesjonalni instruktorzy 

Maraton to również kondycyjne wyzwanie dla fanów zumby pod okiem profesjonalnych instruktorów. Impreza odbędzie się 25 kwietnia (sobota) w godzinach 16.00 - 19.00 na terenie Wielofunkcyjnej Hali Sportowo-Dydaktycznej AWF we Wrocławiu przy al. I.J. Paderewskiego 35. Organizatorzy prowadzą zapisy - aby dołączyć, należy wysłać maila na adres zumbaMAJAton@gmail.com.

Taniec to jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali dla MAJAtończyków dodatkowe atrakcje, m.in. analizę składu ciała czy degustację ekologicznych soków.

Jak wesprzeć Maję?

Wszyscy uczestnicy mogą zakupić cegiełki w formie opaski na rękę w kwocie minimalnej 30 zł - zarówno na miejscu wydarzenia, jak i dokonując wpłaty przelewem na konto Mai, prowadzone przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” - partnera wydarzenia:

Bank Millennium S.A. - 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867, tytuł wpłaty ,,ZUMBA MAJAton Maja Suchanek"

Dodatkową opcją jest przekazanie1% podatku na rzecz Mai, podając w zeznaniu podatkowym KRS 86 210 z dopiskiem: Maja Suchanek.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mai i jej walce z chorobą?

Odwiedź jej bloga http://postforfriends.blogspot.com lub dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/365435913667640/372475976296967.

 

Zgłoś uwagę