Game Tour w Magnolia Park

W najbliższy weekend, 25-26 października, w Magnolia Park – bezpłatne superatrakcje dla fanów wirtualnej rozrywki. Najlepsze gry komputerowe, retro konsole, symulator Formuły 1 i konkursy z nagrodami. Przed nami kolejna edycja Game Tour. 

  • game tour

    Game Tour, mat. organizatorów


 Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wirtualną rozrywką, będą mogli liczyć na pomoc i podpowiedzi osób koordynujących poszczególne stanowiska – dowiadujemy się od dyrektora Magnolia Park Tomasza Waszkiewicza. – Starsi gracze przypomną sobie zaś klasyczne tytuły oraz sprzęt z lat 80., a wszyscy będą mieli okazję do wykazania się umiejętnościami podczas licznych turniejów.

Oprócz dobrze znanych gier pojawią się takie, które dopiero wchodzą na polski rynek – m.in. FIFA 15, Beyond, Castelvania i Sacred 3. Będzie okazja do zapoznania się
z najświeższymi tytułami na konsole nowej generacji i pecety. Dla potrzeb rodziców z dziećmi zadbano o specjalne oznaczenia zgodne z systemem PEGI (ogólnoeuropejskiej klasyfikacji gier), które ułatwią wybór tytułów i stanowisk odpowiednich dla wieku dziecka.

Gracze powinni się także nastawić na solidną dawkę sportowych emocji. Dzięki specjalnie przygotowanemu symulatorowi z asfaltową nawierzchnią i modelami bolidów, będą mogli zasiąść za kierownicą Formuły 1 i poznać emocje towarzyszące prawdziwym rajdom. Dodatkowo zaś stanąć do rywalizacji z innymi graczami w wirtualnym wyścigu. Na najlepszych kierowców czekają w nagrodę konsole nowej generacji.

Rozegrany zostanie również turniej w grę FIFA 15. To gratka dla kibiców piłki nożnej, do wygrania będą bowiem oryginalne piłki Euro 2012.

Game Tour, Magnolia Park, 24-25 października, godz. 10.00-20.00.

Zgłoś uwagę