Magic Mike XXL” w Kinie na obcasach w Multikinie

Gwiazdy światowego hitu Magic Mike z 2012 roku: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias pojawią się również w drugiej części najgorętszej komedii tego roku — Magic Mike XXL. Panie będą mogły zobaczyć go przedpremierowo już 14 lipca w Multikinie Pasaż Grunwaldzki! Tuż przed seansem zapraszamy na spotkanie na żywo z tancerzami z grupy „Gentelmen”.


Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy uczą się nowych ruchów i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

 

Przed seansem filmu Panie czekają spotkania ze szkołą makijażu, dodatkowo każda z Pań otrzyma upominki i będzie mogła wygrać atrakcyjne nagrody. Jednakże  największa atrakcja czeka na wszystkie panie tuż przed startem filmu, kiedy to w sali kinowej pojawią się tancerze erotyczni z grupy Gentlemen.

Lipcowe spotkanie z chłopakami z Magic Mike XXL w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się 14 lipca o godz.20:00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Bilety w cenie 21 zł można kupić w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Zgłoś uwagę