"Łucja z Lammermooru" z Metropolitan Opera w KNH [ZAKOŃCZONY]

W sobotę 12 września o godz. 19.00 w Kinie Nowe Horyzonty retramsmisja z Metropolitan Opera Łucja z Lammermooru Gaetano Donizettiego. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.


Rolę delikatnej Łucji, tytułowej bohaterki opery Donizettiego na deskach Met kreuje Anna Netrebko. Jej ukochanego Edgara gra (i śpiewa) Piotr Beczała, który dosłownie w ostatniej chwili zastąpił z wielkim powodzeniem niedysponowanego nagle Rolando Villazona. Drugi Polak w obsadzie to baryton Mariusz Kwiecień - wcielający się w rolę brata tyranizującego Łucję, aby dzięki jej aranżowanemu małżeństwu podtrzymać świetność rodu. Łucja podstępem rozdzielona z ukochanym i wydana za mąż za innego popada jednak w obłęd i popełnia zbrodnię… Mary Zimmerman pokazuje operę Donizettiego w konwencji wiktoriańskiej historii o duchach.

Czas trwania: 145' (w przedstawieniu nie ma przerwy), cena biletu 60 zł.

Konkurs

Mamy dla Was dwa podówjne zaproszenia na sobotni wieczór. Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, wpisać imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jakim głosem śpiewa Piotr Beczała?

Regulamin: konkurs trwa od godz. 15.00 w czwartek 10 września, do godz. 12.00 w piątek 11 września. Wygrywa pierwsza i ostania osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. W razie braku kontaktu z wygranym, kupon przechodzi na kolejną osobę. O miejscu i sposobie realizacji nagrody poinformujemy telefonicznie.

Podwójne zaproszenie ważne na seans w sobotę, 12 września, o godz. 19.00 w Kinie Nowe Horyzonty.

Zgłoś uwagę