„Łucja z Lammermooru" w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23.04 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na transmisję "Łucji z Lammermooru" z Royal Opera House 2015/2016 25 kwietnia o godz.20:15 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Multikino i British Council zapraszają na transmisję sezonu 2015/2016 Royal Opera House. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.  Transmisja z Londyńskiej Opery Królewskiej rozpocznie się o godzinie 20:15.

Rolę delikatnej Łucji, tytułowej bohaterki opery Donizettiego, na deskach Opery Królewskiej kreuje Diana Damrau. Postać jej ukochanego Edgara gra Charles Castronovo. W obsadzie znalazł się również baryton Ludovic Tezier, wcielający się w rolę brata tyranizującego Łucję, aby dzięki jej zaaranżowanemu małżeństwu podtrzymać świetność rodu. Łucja podstępem rozdzielona z ukochanym i wydana za mąż za innego popada jednak w obłęd i popełnia zbrodnię…

Transmisję z Royal Opera House 2015/2016 zobaczymy 25 kwietnia o godz.20:15 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

 Żeby wygrać bilety należy do 23 kwietnia do godz. 10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kim jest tytułowa Łucja?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę