Polecimy z Wrocławia do Izraela

Ryanair ogłosił dzisiaj nowe trasy z Polski na sezon zima 2017/2018. Jest wśród nich połączenie z Wrocławia do Tel Avivu. Samoloty mają latać tam dwa razy w tygodniu.


Piękne zabytki, klimatyczne restaurację i piaszczyste plażę. Do tego wysokie temperatury i atrakcyjne ceny. Tel Aviv to położona nad Morzem Śródziemnym, druga co do wielkości metropolia Izraela. Z Wrocławia, tanimi liniami lotniczymi polecimy tak już pod koniec tego roku.  
- Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe trasy z Polski do Izraela na zimę 2017/2018. Połączenia będą wykonywane 2 razy w tygodniu – mówi Olga Pawlonka z Ryanair.
Oprócz Gdańska i Poznania połączenie do Tel Avivu będzie też ze stolicy Dolnego Śląska. To pierwsze połączenie z Wrocławia na Bliski Wschód.

– Tel Aviv jest najważniejszą metropolią w tamtym regionie świata, a także centrum finansowym i technologicznym o globalnym znaczeniu. To kierunek ważny dla biznesu, a także niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

To już trzeci nowy kierunek z Wrocławia ogłoszony przez irlandzkiego przewoźnika na ten rok. Wiosną ruszą połączenia do Lizbony i na Majorkę. Czwartą nowością z Wrocławia będzie Lwów. Ten kierunek uruchamiają linie Wizz Air, również od wiosny 2017.

W aktualnym rozkładzie lotów linie Ryanair obsługują 25 połączeń z Wrocławia (od sezonu letniego 27 połączeń). Wizz Air oferuje 8 kierunków (9 od sezonu letniego).Zgłoś uwagę