Ruszyły lodowiska – co tydzień konkurs z wejściówkami

W kalendarzu jesień, a na lodowiskach już chwycił mróz i można się ślizgać. W poniedziałek, 5 października, otwarte zostały dwa kryte lodowiska – w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej i przy ul. Spiskiej. W grudniu, tak jak w roku ubiegłym, planowane jest otwarcie lodowiska przy Stadionie Wrocław. UWAGA – w niedzielę, 1 listopada kryte lodowiska Orbita i Spiska będą nieczynne.

  • lodowisko

    źródło: Spartan


– Prowadzimy finansowane przez miasto zajęcia dla uczniów w ramach wychowania fizycznego. Jest to bardzo dobry projekt, który aktywizuje dzieci i młodzież, podnosi frekwencję na lekcjach wf i przede wszystkim zachęca do ruchu. Od godziny 17.00 lodowiska będą ogólnodostępne dla wszystkich chętnych – mówi Maciej Moczko, kier. działu marketingu we Wrocławskim Centrum Treningowym Spartan.

Na łyżwiarzy na lodowiskach Spartana czekają nowości. Przygotowano specjalne lekcje nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych.

Specjalna oferta

Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan, które zarządza lodowiskami przy Wejherowskiej i Spiskiej, przygotowało w tym roku specjalną ofertę.

  • Szkolenia łyżwiarskie dla dzieci i dorosłych, jak również kurs rodzic + dziecko, informacje i zapisy na www.spartan.wroc.pl
  • Spartan organizuje imprezy firmowe na lodzie
  • w każdą sobotę i niedzielę od godz. 8.00-10.00 bezpłatne porady instruktorów. ABC pierwsze kroki na lodzie. O pomoc instruktorów będzie mógł poprosić każdy chętny. Oferta skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych
  • w tym roku zakupionych zostało dodatkowych 150 par nowych łyżew i 300 szt. kasków do wypożyczalni
  • tak jak w zeszłym sezonie na lodowiskach wprowadzone zostaną zmiany dotyczące poruszania się po nich. Co pół godziny kierunek jazdy będzie się zmieniał, o czym poinformuje nas sygnał świetlny (strzałka w odpowiednim kierunku) i sygnał dźwiękowy
  • w każdy poniedziałek od 17.00 – rodzinne ślizganie 7 zł za godzinę dla każdego
  • każde lodowisko ma nowe suszarki, które mogą naraz wysuszyć 70 par łyżew

Wygraj podwójne zaproszenie na lodowisko 

Rozpoczynamy jesienno-zimowy cykl konkursów, w których do wygrania są 3 podwójne zaproszenia na jedno z krytych lodowisk – w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej lub przy ul. Spiskiej – czytaj - Wygraj podwójne zaproszenie na lodowisko.

Lodowiska we Wrocławiu: godziny otwarcia, cennik, wypożyczalnia łyżew. Ślizgawka we Wrocławiu? - sprawdź, które lodowisko wybrać.


Zgłoś uwagę