Wymień się ciuchem na wakacje!

Twoja szafa się nie domyka, a mimo to wciąż nie masz się w co ubrać? Wakacyjny budżet już zamknięty, a masz ochotę wskoczyć w nową sukienkę lub bluzkę? Przyjdź na lipcowy SWAP i wymień się ciuchami, a przy okazji zgarnij ciekawe nagrody!

  • Lipcowy SWAP już 19 lipca w ToTU


Bluzki, sukienki, spodnie, buty i inne dodatki, krótko mówiąc wszystko, czego już nie nosisz, a szkoda ci wyrzucić. Sukienka, która po wiosennej diecie jest już na Ciebie trochę za luźna, może się spodobać komuś innemu, a Ty za to zgarniesz fajną, modną bluzkę „oversize”!

 

Co, kiedy i za ile? 

Impreza odbędzie się 19 lipca (sobota), w ToTu (ul. Hubska 6) od 11.30 do 13.30. Zasady lipcowego SWAP-u w ToTu (ex-Madness) są banalnie proste: pakujecie w walizki/worki/torby rzeczy, których już nie nosicie, a które są w dobrym stanie. Przyjeżdżacie z nimi na ulicę Hubską 6 we Wrocławiu. Rozpakowujecie dobytek i rozkładacie na miejscu i... wymieniacie się z innymi osobami, które tego dnia przyszły ze swoimi ciuchami.

– Celujemy głównie w wymianę, jeśli jednak okaże się, że na miejscu nie ma rzeczy, na którą chcielibyśmy się zamienić, wówczas dozwolona jest sprzedaż, ale za niskie kwoty, tj. 10-15 zł – mówi Dżoolka, wrocławska blogerka, która raz z Agencją Marketingową POMELOGO organizuje imprezy SWAP Wrocław. – Z naszej strony gwarantujemy lustra i przymierzalnie na miejscu.

Pamiętajcie, że wymiana dotyczy tylko ubrań i dodatków!

Udział w SWAPie jest bezpłatny!

 

Wymień się i wygraj!

Każdy uczestnik imprezy będzie miał również szanse wylosowania ciekawych nagród. Tego dnia odbędzie się między innymi losowanie bonów na czekoladowe babeczki wraz z dostawą ufundowanych przez jednego ze sponsorów – Babeczkową Poczta Cookie with Love. Będzie można również wylosować jedną z trzech sesji coachingowych z Anetą Stanowską, dyplomowanym coachem i trenerem osobistym oraz sesję fotograficzną od Mona Te -art & photo.  

Impreza odbędzie się 19 lipca (sobota), w ToTu (ul. Hubska 6) od 11.30 do 13.30.

 

ulaj

Zgłoś uwagę