Przystanek - Kliniki - Politechnika Wrocławska
( 4 zmiany )
Linie tramwajowe
-
1 - kierunek Biskupin
1
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20817 -
1 - kierunek Poświętne
1
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 20818 -
1 - kierunek Zajezdnia Ołbin
1
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20818 -
2 - kierunek Krzyki
2
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 20818 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20817 -
2 - kierunek Zajezdnia Gaj
2
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 20818 -
2 - kierunek Zajezdnia Ołbin
2
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20818 -
4 - kierunek Biskupin
4
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20817 -
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 20818 -
4 - kierunek Zajezdnia Borek
4
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20818 -
4 - kierunek Zajezdnia Ołbin
4
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20818 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 20818 -
10 - kierunek Biskupin
10
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 20817 -
10 - kierunek Zajezdnia Ołbin
10
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 20818 -
19 - kierunek Zoo
19
TramwajKierunek ZooNr słupka 20817 -
19 - kierunek Kozanów (Dokerska)
19
TramwajKierunek Kozanów (Dokerska)Nr słupka 20818 -
19 - kierunek Zajezdnia Borek
19
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 20818
Linie autobusowe
-
115 - kierunek Wojnów (Pętla)
115
Autobus dziennyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 120817 -
115 - kierunek Reja
115
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 120818 -
115 - kierunek Zajezdnia Obornicka
115
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120818 -
145 - kierunek Iwiny - Rondo
145
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 120818 -
145 - kierunek Sępolno
145
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 120817 -
146 - kierunek Bartoszowice
146
Autobus dziennyKierunek BartoszowiceNr słupka 120817 -
146 - kierunek Gaj - Pętla
146
Autobus dziennyKierunek Gaj - PętlaNr słupka 120818 -
253 - kierunek Leśnica
253
Autobus nocnyKierunek LeśnicaNr słupka 120818 -
253 - kierunek Sępolno
253
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 120817 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120818 -
255 - kierunek Iwiny - Rondo
255
Autobus nocnyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 120818 -
255 - kierunek Sępolno
255
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 120817 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120818 -
315 - kierunek Swojczyce
315
Autobus dziennyKierunek SwojczyceNr słupka 120817 -
315 - kierunek Reja
315
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 120818 -
315 - kierunek Zajezdnia Obornicka
315
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 120818
- linie zmienione