Letnie Brzmienia: Koncerty na placu przed Impartem od 22 lipca

Cykl koncertów Letnie Brzmienia w kilku polskich miastach (m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu) to wymarzony festiwal pod chmurką dla tych, którzy chcą latem posłuchać najlepszych w tej chwili muzyków na rynku. Od 22 lipca do 29 sierpnia na scenie na placu pod Impartem wystąpią m.in. Nosowska, Kuba Badach, Kortez, Kwiat Jabłoni, czy wrocławski Mikromusic. Start zawsze o 20.00. Bilety można kupić na eventimie.

  • letnie brzmienia 2021 wrocław kwiat jabłoni

    Duet Kwiat Jabłoni zamknie wrocławską edycję Letnich Brzmień w sierpniu/fot. mat. org.

  • nosowska, letnie brzmienia 2021

    Nosowska wystąpi we Wrocławiu 8 sierpnia/fot. mat. org.


Koncert pod chmurką i w dystansie

Aż 19 koncertów wydarzenia Letnie Brzmienie zaplanowano we wrocławskiej odsłonie projektu. Zainspirowany on został ubiegłorocznymi występami we Wrocławiu, w pełnym reżimie sanitarnym, kiedy niemożliwe (granie przed publicznością) okazało się jednak wykonalne. W tym roku będzie lepiej, bo oswoiliśmy się nie tylko z pandemią i jej zagrożeniami, teraz jesteśmy bardziej świadomi i lepiej dbamy nie tylko o siebie, ale i mamy na względzie dobro innych, którzy przyjdą posłuchać dobrej muzyki. Dlatego koniecznie trzeba przed wyjściem pamiętać, aby zachować konieczny dystans. Aby świetny koncert był jedynym na czym skupimy uwagę.

Gwiazdy pod Impartem

Pod chmurką, czyli na placu przed Impartem (bo gospodarzem jest Strefa Kultury Wrocław) w tym roku posłuchamy m.in. Nosowską, Kubę Badacha (wystąpi z nowymi interpretacjami piosenek Andrzeja Zauchy), Artura Rojka (z piosenkami ze swojego albumu „Kundel”), Fisza, Emade i Tworzywo, czy Korteza, którzy mają już swoją stałą publiczność.

Wśród młodszych scenicznym stażem, ale już uwielbianych są sanah,  duet Kwiat Jabłoni, Natalia Szroeder (z nowym materiałem), Miuosha (w ramach trasy MIUOSH XX), MROZU, LemON (z liderem Igorem Herbutem), Julia Pietrucha czy wreszcie kochane przez wrocławian Mikromusic. 

Letnie Brzmienia Wrocław

Letnie Brzmienia Wrocław

Koncert / W plenerze
Termin od 23 lipca 2021 do 29 sierpnia 2021

Miejsce Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna

Zobacz

Start Letnich Brzmień w czwartek 22 lipca, a wystąpi Krzysztof Zalewski, na finisz 29 sierpnia zagra natomiast duet Kwiat Jabłoni. Koncerty zaplanowano na każdy weekend do końca lipca i każdy weekend sierpnia. 

Bilety na Letnie Brzmienia

Są w cenie od 59 zł, a karnety za 249 zł i kupimy je na eventimie. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. 

Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach Facebookowych. Zgłoś uwagę