„Lato Sangaile" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27.05 do godz.13

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na film „Lato Sangaile" ważne od dzis do 2 czerwca do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 

Sangaile spędza wakacje z rodzicami w domu nad jeziorem. Jej największym marzeniem jest pilotowanie samolotu, ale nigdy nawet nie wsiadła na pokład ze względu na paniczny lęk wysokości. Cały gniew wynikający ze strachu i niemocy kieruje przeciw sobie. Pewnego dnia na pokazie lotniczym poznaje barwną i przebojową Auste. To spotkanie i namiętność, która rozwinie się między dziewczynami, pozwoli Sangaile nabrać pewności siebie i przezwyciężyć własne ograniczenia. "Lato Sangaile" to opowieść o odwadze potrzebnej do realizowania własnych marzeń.

Żeby wygrać bilety trzeba do 27.05 do godz. 13 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakiej narodowości są aktorki grające w filmie?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę