Lato na Pergoli 2015

Sezon letnich atrakcji na Pergoli przy Hali Stulecia trwa w najlepsze. W wakacyjne soboty i niedziele na chętnych czekają tu bezpłatne atrakcje. W programie m.in. sport na świeżym powietrzu, gry i zabawy dla dzieci oraz Kino Letnie. 

  • lato na pergoli przy hali stulecia 2015


UWAGA: Ze względu na odbywający się na Pergoli Puchar Świata w Łucznictwie, w dniach 15-16 sieprnia (sobota, niedziela) wszystkie atrakcje w ramach Lata na Pergoli zostają odwołane.

Pokazy i warsztaty wykonywania słodyczy, bezpłatne badania profilaktyczne, dmuchany plac zabaw dla dzieci czy plenerowe zajęcia fitness - tak przedstawia się program najbliższego weekendu przy Hali Stulecia w ramach akcji "Lato na Pergoli".

Atrakcje dla całej rodziny

Tegoroczny program został przygotowany z myślą o promowaniu aktywnych form wypoczynku. Nie zabraknie m.in. ćwiczeń pod czujnym okiem trenerów fitness, przygotowanych przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach projektu Miasto w Formie, zajęć tanecznych, organizowanych przez klub RM DANCE oraz zawodów biegowych dla pań – RUNNING SKIRT. Będzie również okazja do uczestnictwa w zajęciach portalu Kobieta w Biegu prowadzonych przez mistrzynię Polski w biegach przez płotki, Justynę Oleksy a także spróbowania swych sił w dyscyplinach, które wejdą w skład The World Games 2017Klub Sportowy Ślęza Wrocław poprowadzi zajęcia koszykówki dla dzieci, dodatkowo dla chętnych dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Puchar Świata w Łucznictwie

Puchar Świata w Łucznictwie

TWG 2017 / Wydarzenia sportowe / Zawody / W plenerze
Termin od 11 sierpnia 2015 do 16 sierpnia 2015

Miejsce Wrocławska Pergola przy Hali Stulecia

Zobacz
Zgłoś uwagę