Laboratorium Szalonych Naukowców [ZAKOŃCZONY]

Oddamy 2 podwójne zaproszenia na naukowe show „Laboratorium szalonych naukowców". Pokaz eksperymentów dla dzieci z różnych dziedzin wiedzy w sobotę, 5 listopada, w sali koncertowej Radia Wrocław. 


Naukowe show Laboratorium szalonych naukowców" to emocjonujący pokaz eksperymentów dla dzieci z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe. Spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: co to jest Theremin? Odpowiedzi należny wpisać w podany niżej formularz, podać swoje dane: imię, nazwisko, mail oraz nr telefonu. Konkurs trwa do piątku, 21 października, do godz. 14.00. Spektakl zaplanowano o godz. 13.00 i drugi o 16.00, dlatego w zgłoszeniu należy napisać, którym spektaklem jesteście zainteresowani. 

  • Wygrywa 10 i 18 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.
  • Zwycięzców poinformujemy telefonicznie oraz mailowo, jak odebrać zaproszenia


Zgłoś uwagę