Nauczą jeździć na rolkach – rusza kurs dla dzieci i dorosłych w Orbicie

To propozycja dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy na rolkach nie jeździli lub chcą podszkolić technikę jazdy. Centrum Treningowe Spartan organizuje, pierwsze po wakacjach, kursy rolkarskie w Hali Orbita. Kurs rozpoczyna się 12 września. Są jeszcze wolne miejsca. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, w którym do wygrania były dwie zniżki na udział w kursach rolakarskich organizowanych przez Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.


12 września dla rodziców i dzieci, a 13 września dla dorosłych – rozpoczynają się, pierwsze po wakacjach, kursy rolkarskie w hali Orbita.

W zajęciach mogą brać udział dzieci, dorośli oraz pary rodzic+dziecko. W tym ostatnim przypadku rodzice trenują ze swoim instruktorem, a dzieci ze swoim opiekunem tuż obok. Pod koniec zajęć zaplanowane są zabawy integracyjne z dziećmi.

– Po wakacjach zapraszamy na naukę i doskonalenie jazdy na rolkach – mówi Maciej Moczko, kierownik działu marketingu WCT SPARTAN sp. z o.o.

Nauczą bezpiecznej jazdy na rolkach

Kursy rolkarskie Spartan organizuje od pięciu sezonów i cieszą się dużym zainteresowaniem. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które nigdy nie jeździły oraz ci, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

– Będzie można nauczyć się m.in. jazdy slalomem, po łuku, tyłem, hamowania i wstawania po upadku czyli wszystkiego tego co przydaje się w bezpiecznej jeździe po mieście – wylicza Maciej Moczko i dodaje, że zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z łyżwiarstwa.

Zobacz podstawy jazdy na rolkach w materiale filmowym Spartana

Terminy kursów rolkarskich w Orbicie

Kursy (10 zajęć) dla dzieci i rodziców ruszają we wrześniu, będą się odbywały w poniedziałki i środy, w godzinach od 18.00 do 18.50. Istnieje możliwość zapisania tylko dziecka. Zajęcia dla dorosłych (10 lekcji), które również rozpoczną się we wrześniu, będą się odbywały w poniedziałki i środy oraz wtorki i czwartki w godzinach od 19.00 do 19.50. Opłata za 10 lekcji dla dziecka i osoby dorosłej wynosi 300 zł (5 zajęć - 200 zł), dla rodzica+dziecko 500 zł (tylko dziecko 300 zł)

– Nasz kurs jazdy na rolkach daje gwarancję, że podczas nauki unikniemy złych nawyków, które później mogą nam przeszkadzać – dodaje Maciej Moczko.

Zapisy na kursy rolkarskie w Orbicie

Zgłoszenia do udziału w kursach przyjmowane są tylko drogą e-mailową pod adresem marketing@spartan.wroc.pl. W treści e-maila należy podać:

  • imię i nazwisko (dziecko, dorosły)
  • wiek i stopień zaawansowania (początkujący lub jeżdżący)
  • wybrany kurs (dni i godzina)
  • tel. kontaktowy

Organizatorzy informują, że rozpoczęcie kursu uzależnione jest od liczby chętnych. O terminie rozpoczęcia, wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni mailowo. Na zajęcia należy wziąć ze sobą rolki, kask ochronny i ochraniacze (przede wszystkim dla dzieci). Więcej informacji wraz z cennikiem można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Konkurs

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, w którym do wygrania były dwie zniżki na udział w kursach rolakarskich organizowanych przez Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.

Prawidłowa odpowiedź na nasze pytanie brzmi: Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Zwycięzcom gratulujemy!

Zgłoś uwagę