Nauczą jeździć na rolkach na torze w parku Tysiąclecia i w hali Orbita

To propozycja dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy na rolkach nie jeździli lub chcą podszkolić technikę jazdy. Centrum Treningowe Spartan organizuje, pierwsze po zimie, kursy rolkarskie w Hali Orbita i na torze wrotkarskim w parku Tysiąclecia. Kurs rozpoczyna się w kwietniu, zapisać można sie w marcu. 


W kwietniu rozpoczną się kursy rolkarskie na torze w parku Tysiąclecia na Nowym Dworze i w hali Orbita. Ruszyły zapisy na kursy dla rodziców i dzieci oraz dla dorosłych.

W zajęciach mogą brać udział dzieci, dorośli oraz pary rodzic+dziecko. W tym ostatnim przypadku rodzice trenują ze swoim instruktorem, a dzieci ze swoim opiekunem tuż obok. Pod koniec zajęć zaplanowane są zabawy integracyjne z dziećmi.

– Po zimie i kursach łyżwiarskich zapraszamy na naukę i doskonalenie jazdy na rolkach. Nasz kurs daje gwarancję, że podczas nauki unikniemy złych nawyków, które później mogą nam przeszkadzać – mówi Maciej Moczko, kierownik działu marketingu WCT SPARTAN sp. z o.o.

Nauczą bezpiecznej jazdy na rolkach

Kursy rolkarskie Spartan organizuje od ośmiu sezonów i cieszą się dużym zainteresowaniem. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które nigdy nie jeździły oraz ci, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności.

– Będzie można nauczyć się m.in. jazdy slalomem, po łuku, tyłem, hamowania i wstawania po upadku czyli wszystkiego tego co przydaje się w bezpiecznej jeździe po mieście – wylicza Maciej Moczko i dodaje, że zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z łyżwiarstwa.

Sprawdź terminy i opłaty:

Kursy rolkarskie w Orbicie

Kursy rolkarskie w Orbicie i parku Tysiąclecia

Termin od 1 kwietnia 2019 do 30 czerwca 2019

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita, Tor wrotkarski w parku Tysiąclecia 

Zobacz

Zobacz podstawy jazdy na rolkach w materiale filmowym Spartana

Tor wrotkarski w parku Tysiąclecia - jest czynny codziennie (zimą może być zamknięty okresowo gdy zalega śnieg) w godz. 9.00-16.00.Zgłoś uwagę