MPK szuka kandydatów na kierowców

Jeśli jesteś dobrym kierowcą, masz ukończone 24 lata i chciałbyś pracować w MPK Wrocław,  to od 1 sierpnia startuje bezpłatny kurs dla kandydatów na kierowców autobusów. Pozytywne ukończenie szkolenia gwarantuje zatrudnienie na umowę o pracę. 


Warunków do spełnienia jest kilka, ale oferta zatrudnienia jest atrakcyjna. Najbliższy kurs na kierowcę autobusu, który jest przepustką do zatrudnienia w MPK rozpoczyna się 1 sierpnia. Trzeba się spieszyć ze zgłoszeniami. Na bezpłatne szkolenie mogą zapisać się osoby, które ukończyły 24 lata, posiadają prawo jazdy kategorii B, wykształcenie średnie i miały doświadczenie w pracy z klientem. Od przyszłego kierowcy wymaga się również dobrej sprawności psychofizycznej, odporności na stres i znajomości topografii miasta.

Po pozytywnym zakończeniu szkolenia MPK oferuje umowę o pracę w ramach, której po 3 miesięcznym okresie próbnym można liczyć na wynagrodzenie na poziomie 3600 zł. brutto. Dochodzą do tego dodatki wynikające z indywidulanych rozliczeń czasu pracy. MPK oferuje swoim kierowcom także pakiet socjalny, w tym karty „Multisport” oraz bilet upoważniający do bezpłatnych przejazdów przez cały rok.

Szczegóły oferty szkolenia i warunków zatrudnienia kierowców można znaleźć na stronie MPK http://pasazer.mpk.wroc.pl/content/praca

 

Zgłoś uwagę