Książki "Si, Amore" o wielkiej karierze Aleksandry Kurzak [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 września do 9.00.


Mamy dla Was 2 książki „Si, Amore” – cykl rozmów z gwiazdą opery, sopranistką Aleksandrą Kurzak, jakie przeprowadził dziennikarz Aleksander Laskowski. Książka wydana nakładem Polskiego Wydawnictwa Muzycznego będzie miała swoją premierę we Wrocławiu w Narodowym Forum Muzyki 26 września podczas recitalu Aleksandry Kurzak. Śpiewaczka opowiada o swojej pracy, fascynacji sceną, zwyczajach gwiazd opery, życiu prywatnym (jest związana z francuskim tenorem włoskiego pochodzenia Roberto Alagną, mają malutką córeczkę Malènę), o codziennych zwyczajach śpiewaków i świecie opery w ogóle.

Aby wygrać książkę trzeba do poniedziałku 28 września do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, do kogo Aleksandra zwraca się frazą „Si, Amore”, która stała się tytułem książki? Podpowiedź znajdziecie w tekście Si, Amore – pierwsza książka o Aleksandrze Kurzak.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę