Książki od Wydawnictwa Rebis [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do poniedziałku 20 maja do 9.00.


Do wygrania są wspaniałe książki od Domu Wydawniczego Rebis:

1 egz. legendarnej książki „O sztuce miłości” Ericha Fromma (Miłość jest sztuką, której można się nauczyć. Autor nie prezentuje ani teorii osobowości, ani teorii popędów. Książka ta ma być przede wszystkim doradcą pomocnym w rozważaniach kwestii jak żyć.)

1 egz. książki „Balsam dla duszy romantycznej” (Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy serii Balsam dla duszy, wraz z Markiem i Chrissy Donnely oraz Barbarą De Angelis przygotowali zbiór opowieści o miłości. Inspirujące i poruszające historie pomogą odkryć miłość. Tę czarującą, pełną ciepłego humoru książkę powinien przeczytać każdy, kto wierzy w magię miłości.)

1 egz. książki „Balsam dla duszy zakochanej” (Te czułe, płynące z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu. Balsam dla duszy zakochanej jest książką dla każdego, kto kiedykolwiek był zakochany, jest zakochany lub ma nadzieję na miłość..)

Jak wygrać książki

Trzeba do poniedziałku 20 maja do 9.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

-Gdzie i kiedy urodził się Erich Fromm, autor „O sztuce miłości”?Zgłoś uwagę