Książki od Wydawnictwa Media Rodzina [ZAKOŃCZONY]

Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (5-8 grudnia w Hali Stulecia).

Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości poznańskiego Wydawnictwa Media Rodzina.

Konkurs trwa do 27 listopada do 9.00.


Do wzięcia są:

1 egz. książki „Kicia Kocia na lotnisku” Anity Głowińskiej (Kicia Kocia leci z rodzicami prawdziwym samolotem do Warszawy. Port lotniczy jest taki wielki! Tata tłumaczy Kici Koci, co się będzie działo, zanim wejdą do samolotu – muszą się poddać kontroli bagażu, kontroli bezpieczeństwa i kontroli dokumentów. W końcu Kicia Kocia wsiada do samolotu. Czuje się wspaniale!)

1 egz. książki „Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?” Anity Głowińskiej (Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na wakacje. Będą lecieć prawdziwym samolotem! Nunuś bardzo się cieszy. Tylko gdzie się podziała walizka? Żeby ją znaleźć, trzeba otworzyć aż 50 okienek!)

1 egz. książki „Żubr Pompik. Polinka zaginęła!” Tomasza Samojlika (Żubr Pompik mieszka na leśnej polanie razem z mamą Poradą, tatą Pomrukiem i siostrą Polinką. Ale gdzie właściwie jest Polinka? Musiała się gdzieś schować! Czy pomożesz Pompikowi znaleźć jego siostrzyczkę? Przeszukaj razem z żuberkiem wszystkie zakamarki lasu i sprawdź, co się w nich kryje. Książka dla najmłodszych czytelników - zawiera 50 otwieranych okienek, które ukazują, jakie tajemnice skrywa las.)

Jak wygrać książki

Aby wygrać książki trzeba do środy 27 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, Tomasz Samojlik jest autorem tekstu bajek o żubrze Pompiku. A kto je ilustruje? 

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę