Książki dla dzieci Emilii Kiereś [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Akapit Press – 2 książki Emilii Kiereś „Rzeka” i „Srebrny dzwoneczek”. Pierwsza to mądra opowieść o dojrzewaniu (z ilustracjami samej autorki), druga historią Marysi, która pójdzie do pierwszej klasy i urodzi się jej braciszek. Powieść zilustrowała sama Małgorzata Musierowicz.

Aby wygrać po egzemplarzu książek „Rzeka” i „Srebrny dzwoneczek” Emilii Kiereś od Wydawnictwa Akapit Press trzeba do środy 25 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Wymieńcie przynajmniej dwa inne tytuły książek Emilii Kiereś wydanych przez Akapit Press.
  2. Emilia Kiereś jest laureatką nagrody, w której nazwie jest słynny bohater książki dla dzieci. Jaka to nagroda?  

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę