Książki detektywistyczne dla dzieci [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 19 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was 2 książki „Operacja Żonkil” oraz „Operacja Zachód Słońca” Jørna Liera Horsta (pisarza) i Hansa Jørgena Sandnesa (ilustratora) od Wydawnictwa Media Rodzina. To dwa tomy z ich słynnej serii o młodych norweskich detektywach z Biura Detektywistycznego nr 2, którzy muszą rozwiązywać sprawy w swoim niewielkim (zaledwie 937 mieszkańców) miasteczku u ujścia rzeki Svenny. Tym razem chcą odnaleźć skradziony cenny obraz „Żonkil”, a w kolejnym tomie znaleźć pirata drogowego przed zachodem słońca.

Aby wygrać po jednym egzemplarzu książki „Operacja Żonkil” i „Operacja Zachód Słońca” od Wydawnictwa Media Rodzina trzeba do czwartku 19 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

1)    Jak nazywa się miejscowość, w której działają bohaterowie książek Horsta i Sandnesa?

2)    Jakie imiona nosi dwoje małych detektywów?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę