Książka „Wielka magia” Elizabeth Gilbert [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – egzemplarz książki „Wielka magia. Odważ się żyć kreatywnie” Elizabeth Gilbert. Autorkę znamy ze słynnego bestsellera „Jedz, módl się, kochaj”, który doczekał się także hollywoodzkiej ekranizacji. Nowa książka powstała po wykładzie, jaki Elizabeth Gilbert wygłosiła w ramach TED Conference. Do dziś w sieci obejrzało go ponad 11 milionów osób. Amerykańska autorka opowiadała na forum o kreatywności i teraz doradza wszystkim, którym brak pewności siebie albo cierpliwości, jak spełnić swoje marzenia i sięgnąć po to, czego zawsze się pragnęło.

Aby wygrać egzemplarz książki „Wielka magia. Odważ się żyć kreatywnie” od Wydawnictwa Rebis trzeba do piątku 18 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na 2 pytania:

  1. Proszę wymienić tytuły przynajmniej dwóch innych książek Elizabeth Gilbert opublikowanych przez Rebis.
  2. Która z aktorek zagrała główną rolę w ekranizacji książki „Jedz, módl się, kochaj”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę