Książka „Tatuaż z tryzubem” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Czarne – aż 3 egzemplarze książki „Tatuaż z tryzubem” Ziemowita Szczerka. Dziennikarz i prozaik będzie podpisywał swoją książkę na stoisku wydawnictwa w sobotę 5 grudnia od 12.00-13.00.O „Tatuażu z tryzubem” autor pisze, że to nie jest kolejna książka o Majdanie i wojnie w Donbasie, ale podróż przez tworzące się państwo. Niekiedy postapokaliptyczne, niekiedy ryczące od entuzjazmu. To podróż po ukraińskim labiryncie, fascynującym, zabawnym i przerażającym. Po Ukrainie rzeczywistej i wyobrażonej.  

Aby wygrać egzemplarz książki „Tatuaż z tryzubem” od Wydawnictwa Czarne trzeba do środy 2 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na 2 pytania:

  1. Za którą z książek Ziemowit Szczerek był nominowany do Nagrody Angelus?
  2. Czym jest tytułowy tryzub?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę