Książka „Taniec i akwizycja" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6 lutego do godz. 10

Mamy dla was dwa egzemplarze książki poetyckiej Przemysława Witkowskiego „Taniec i akwizycja” opublikowanej przez wrocławskiej Wydawnictwo Warstwy. 

Przemysław Witkowski pochodzi z Wrocławia, jest poetą i publicystą. Swój tom „Taniec i akwizycja” wydaje po siedmiu latach milczenia. Znajduje się w nim blisko 50 wierszy, w których podejmuje bardzo różne tematy, ale wszystkie łączy spójność stylistyczna, a także to samo spojrzenie na świat. Nie brakuje w tym zbiorze tematów społecznych, poezja Witkowskiego jest lupą, przez którą spogląda on na współczesne społeczeństwo, soczewką, która skupiając w sobie promień parzy nim zadowolone i syte osobniki wielbiące konsumpcję. 

Aby wygrać książkę trzeba do 6.02 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki tytuł nosiła poprzednia książka Przemka Witkowskiego? 

Wygrywa  co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. Zgłoś uwagę