Książka „Światło, którego nie widać” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Czarna Owca – 3 egzemplarze książki „Światło, którego nie widać” Anthony’ego Doerra, laureata Nagrody Pulitzera. To historia niewidomej dwunastoletniej Marie-Laure, która w okupowanym przez Niemców (w czasie II wojny światowej) miasteczku uczy się, jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia. Wróg prowadzi oblężenie, otwiera ogień, a dziecko znajduje się w śmiertelnym potrzasku. Do miasteczka los zawiedzie także niemieckiego żołnierza Wernera Pfenniga.

Aby wygrać 3 egzemplarze książki „Światło, którego nie widać” Anthony’ego Doerra od Wydawnictwa Czarna Owca trzeba do środy 25 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Za którą z książek Anthony Doerr został wyróżniony Nagrodą Pulitzera?
  2. W jakim mieście rozgrywa się akcja powieści „Światło, którego nie widać”?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę