„Samotność” H. Klimko-Dobrzanieckiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Oficyny Literackiej Noir sur Blanc – egzemplarz książki „Samotność” Huberta Klimko-Dobrzanieckiego. To historia Bruna, który ma wszystko – dobrobyt, bezpieczeństwo, spokój, nisko zawieszone sufity w swoim zaprojektowanym przez architekta mieszkaniu, brata, z którym nie rozmawia od lat, lekarza, który nieodmiennie zapewnia go o doskonałym zdrowiu, w końcu rozrywkę, w której się nie spełnia. Żyje w alienacji doprowadzonej do wirtuozerii.

Aby wygrać egzemplarz książki „Samotność” Huberta Klimo-Dobrzanieckiego od Noir sur Blanc trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Za którą z książek Hubert Klimko-Dobrzaniecki był nominowany do Nagrody Angelus?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę