Książka „Rodzina Jołtyszewów” o rodzinie z ZSRR [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Oficyny Noir sur Blanc – egzemplarz powieści „Rodzina Jołtyszewów” Romana Senczina. To epos o zwykłej rosyjskiej rodzinie, która po upadku ZSRR ulega społecznej degradacji. Po utracie pracy, a tym samym mieszkania w mieście, wpada w straszliwy, choć absolutnie realny świat rosyjskiej wsi w głębi kraju. Autor książki jest prozaikiem i zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Litieraturnaja Rossija”.

Aby wygrać egzemplarz książki „Rodzina Jołtyszewów” Romana Senczina od Oficyny Noir sur Blanc trzeba do poniedziałku 30 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę wymienić przynajmniej dwie powieści, jakich autorem jest Roman Senczin.  

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę